پرش لینک ها
مشاهده
بکشید

کارگاه‌های

آموزشی آموزشی

من متولد 1359 هستم و نقاشی را از سن کم آغاز کرده و به صورت حرفه ای بیش از 15 سال در این زمینه مشغول به فعالیت هستم. سبک مورد علاقه من در نقاشی هایپر ریال است و به صورت علاقه شخصی سالیان سال در حال طراحی انواع طرح ها در این سبک بوده ام. طی سال ها فعالیت من در این زمینه مشتریان خاصی بیش از ده ها نسخه از نقاشی هایم را خریداری کرده‌اند.

‎نقاشی دنیایی جذاب و متفاوت را برای من می سازد و حین نقاشی گذر زمان بی معنا می شود. تجربه و علاقه در نقاشی امکان ایجاد نوآوری و آزادی عمل در اجرای انواع نقاشی ها و طرح ها در دکوراسیون داخلی را برای من ممکن کرده است. پس از اتمام دوره لیسانس معماری و گذراندن دوره تخصصی معماری داخلی در دانشگاه شهید بهشتی، از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه معماری داخلی و هنرهای دکوراتیو به همراه تیم متخصص خود آغاز کردم.

‎ما به عنوان یک تیم حرفه‌ای و متعهد در زمینه هنرهای دکوراتیو و معماری داخلی فعالیت می‌کنیم. خدمات ما شامل انجام تمامی تکنیک‌های پتینه از مدرن تا کلاسیک، تکسچر میکرو سمنت و طلاکوبی، نقاشی دکوراتیو، و مشاوره در زمینه طراحی و اجرا می‌شود.

‎تخصص ما در اجرای انواع طرح‌های هایپر رئال، کلاسیک و مدرن است و ما دارای سابقه بیش از 15 سال تجربه در انجام پروژه‌های موفق در ایران هستیم.

‎تیم ما از افراد مجرب و حرفه‌ای در زمینه‌های مختلفی از جمله پتینه و گج بری، آینه کاری، نقاشی دکوراتیو، کاغذ دیواری و اجرای رنگ‌های ایتالیایی تشکیل شده است. همچنین ما دارای توانایی در ایده‌پردازی و اجرای طرح‌های اختصاصی و منحصر به فرد هستیم.

ارائه خدمات منحصر به فرد و با کیفیت به مشتریان از اهداف اصلی ماست.

  • دارای تیم مجرب و متخصص
  • خلاق و دارای ایده
  • دارای بیش از 15 سال سابقه
  • زمانبندی منظم در اجرای پروژه ها